Odchudzona wersja Google Chrome OS - zmieści się na 1 GB pendrive


W Sieci pojawiła się kolejna kompilacja oficjalnie niewydanego jeszcze systemu operacyjnego Chrome OS. Tym razem zajmuje "tylko" 1 GB miejsca i posiada ulepszoną funkcję WiFi.

LG prezentuje nowy telefon o nazwie Mini, który wyposażono w 3,2-calowy ekran o proporcjach 16:9, 5-megapikselowy aparat, WiFi, nawigację GPS oraz łączność HSDPA. Samsung prezentuje dwa nowe aparaty cyfrowe zamknięte w kompaktowych obudowach, w których znajdziemy szerokokątne obiektywy z 15-krotnym zoomem i 12-megapikselowe matryce. Rząd chiński wydał dokument dotyczący stanu i rozwoju Internetu w tym kraju. Odnotowano w nim intensywny rozwój Internetu, wyrażono nadzieję, że Chiny będą największym rynkiem internetowym w ciągu najbliższych kilku lat i zapowiedziano utrzymanie państwowej kontroli nad treściami docierającymi do Chińczyków - poinformował rządowy portal chiński.Firma Symantec zaobserwowała wzrost ataków typu „phishing” z wykorzystaniem autentycznych certyfikatów SSL na sfałszowanych stronach internetowych. To, że od czasu do czasu Google zastępuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawiązującym do bieżących wydarzeń to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyznać, że przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN! 1. Środki trwałe. definicja, wartość początkowa, wydatki ponoszone po przyjęciu środka ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: szkolenie kurs

Microsoft jest już gotowy do wielkiej aktualizacji usługi Xbox LIVE. Możliwość korzystania z Twittera, Facebooka, Last.fm i Zune video zostanie udostępniona 17 listopada.

Nie maleje zainteresowanie notebookami, które pod względem tempa sprzedaży wypadają znacznie lepiej od komputerów stacjonarnych. Microsoft Bing, po nieco zbyt otwartej samokrytyce, może mieć duży problem z zaistnieniem w Sieci na dłużej. Jego twórcy sami przyznają, że jest zdecydowanie za wolny.

Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopów skierowanych do firm i instytucji. Na półki trafił właśnie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5. MSI podczas targów CES zaprezentowało koncepcję komputera PC z wbudowanym projektorem, który potrafi wyświetlić obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. 1. Company (structure and finance ) 2. Types of business units 3. Money and banking system 4. Accounting regulations and rules 5. Cost ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Profil Xbox Live Larry'ego Hryba, graczom znanego bardziej pod pseudonimem Major Nelson, został zhakowany. Atak najprawdopodobniej był ukierunkowany specjalnie na pracownika Microsoftu. Firma Kingston Digital Europe poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty kart pamięci Kingston microSDHC klasy 10 o pojemności 16 GB.

Polacy bardzo chętnie grają w gry przeglądarkowe


W Polsce i w Niemczech szczególnie popularne są gry przeglądarkowe. Są to gry nie wymagające ściągania specjalnego oprogramowania, może w nie grać każdy, kto posiada komputer z łączem do Internetu.

Kamera Samsunga z odchylonym obiektywem


Samsung uruchomił sprzedaż nowego modelu kompaktowej kamery cyfrowej, o nazwie SMX-C20UN. Najbardziej rzucającą sie w oczy cechą jest obiektyw umieszczony pod kątem 25 stopni, w osi pionowej, w stosunku do reszty obudowy. Producent twierdzi, że rozwiązanie to mniej obciąża nadgarstek użytkownika.

Podatek dochodowy CIT 2010- w świetle zmian od 2010- Szkolenie w Warszawie (Warszawa)


Program szkolenia I. Przychody zasady zaliczania z uwzględnieniem najnowszych interpretacji organów skarbowych i najnowszego orzecznictwa, między innymi: * ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ericsson i EMOBILE uruchomili najszybszą szerokopasmową sieć HSPA w Japonii


Pierwsza japońska sieć HSPA Evolution została uruchomiona w największych miastach kraju – Tokyo, Osace, Yokohamie i Nagoji, osiągając predkość pobierania danych do 21Mbps.

Adesso MKB-135B - nowa klawiatura dla graczy


Amerykańska firma Adesso uruchomiła sprzedaż nowego modelu klawiatury przeznaczonej głównie dla graczy. Urządzenie o nazwie MKB-135B, według producenta, wyróżnia się zastosowaniem klawiszy z mechanicznymi przełącznikami.

Nowy netbook MSI - 15 godzin pracy na zasilaniu z akumulatora


Firma MSI przygotowuje kolejny model netbooka serii Wind, o nazwie U160DX. Nowe urządzenie od poprzedników odróżniać się będzie przede wszystkim tym, że na wyposażeniu ma moduł pamięci RAM typu DDR3 oraz nowy procesor.

System oceny pracy szkolenie Gdansk (Gdynia)


Program szkolenia: Dzień I 1. Wstęp 2. Miejsce Systemu Ocen Okresowych Pracowników w polityce personalnej przedsiębiorstwa 3. Opis stanowiska pracy i profil kompetencyjny pracownika ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Interaktywna okładka magazynu CHIP w CHIP.TV


Zastanawialiście się, jak wygląda okładka CHIP-a oglądana przy wykorzystaniu technologii Rozszerzonej Rzeczywistości? Kombinujecie, jak uruchomić te czary na waszym komputerze? Zobaczcie wszystko na własne oczy!

Nowa wersja programu PŁATNIK - obowiązująca od 2010 r (Rzeszów)


Rzeszowskie Centrum Edukacji zaprasza na kurs PROGRAM PŁATNIK najnowsza wersja obowiązująca od 1 stycznia 2010r. Kurs ten przeznaczony jest ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Faktury za prąd i gaz otrzymasz przez internet


Bankowcy postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy dotychczas nie zdecydowali się na zdefiniowanie polecenia zapłaty w obawie o to, że bank zapomni o zapłacie rachunku lub też obawiają się, że na mocy udzielonego pełnomocnictwa do realizacji przelewu bank pokryje jakiś zawyżony czy zdublowany rachunek.

NLP w biznesie (Warszawa)


Moduł 1. NLP - wprowadzenie 1. Czym jest NLP 2. Główne zasady NLP Moduł 2. Skuteczne komunikowanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Programowanie w języku Python (Kraków)


Kurs poświęcony jest tworzeniu oprogramowania w języku Python. Omawiane są zagadnienia dotyczące biblioteki standardowej, internacjonalizacji kodu, przetwarzania dokumentów XML, tworzenia ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google Chrome na Gwiazdkę dla Makowców


Google Chrome dla systemu Mac OS X zadebiutuje w wersji finalnej jeszcze w tym roku. To znacznie wcześniej, niż zapowiadano na początku.

Google pogrywa z użytkownikami... w PAC-MAN-a


To, że od czasu do czasu Google zastępuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawiązującym do bieżących wydarzeń to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyznać, że przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN!

Kurs Masaż orientalny (Bydgoszcz)


Kurs obejmuje: podstawowe zasady wykonywania masażu, ciepłolecznictwo, masaż stemplami, masaż bambusami, masaż bańką chińską, pokaz masażu z wykorzystaniem techniki stymulacyjnej, ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dementi: Acer nie zaprezentuje netbooków z Chrome OS, przynajmniej na razie


Informacje, jakoby netbooki Acera z Chrome OS miały być zaprezentowane już na targach Computex, okazały się zwykłymi plotkami. Producent oficjalnie je zdementował.

Kurs języka rosyjskiego w biznesie (Katowice)


Czegóły kursu: * kursy prowadzone przede wszystkim metodą komunikacyjną; która jest skoncentrowana na jak najszybszym swobodnym komunikowaniu ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podkręcony, niereferencyjnie chłodzony Radeon HD 5870


Gigabyte niebawem uruchomi dostawy fabrycznie podkręconych kart graficznych, serii Super Overclock, wyposażonych w procesory ATI Radeon HD 5870. Nowy model to HD 5870 SOC, wykonany w technologii Ultra Durable z płytką 2oz i wyposażony w punkty odczytu napięć zasilania, kondensatory NEC Proadlizer.

Sprzedaż powierzchni reklamowych (Warszawa)


Głównym celem szkolenia jest nauczenie uczestnika budowy własnego wizerunku handlowca jako eksperta branżowego dla potencjalnego reklamodawcy. Każdy uczestnik szkolenia ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nokia X6 - ekran pojemnościowy, 32 GB pamięci, WiFi i GPS


Nokia X6 to najbardziej nowoczesny telefon Nokii od dawien dawna. Posiada wszystko, czego można oczekiwać od dobrego smartfona. Niestety również wysokiej ceny.