Specjaliści: w przyszłym tygodni możliwe odbicie na rynkach


Alicja Majocha. Frysztak

Podwyższenie kapitałów BRE Banku ma nastąpić do końca czerwca 2010 r.


Miliardy z akcji


Rząd w ciągu dwóch lat chce sprzedać ponad 800 państwowych spółek. OPZZ i Solidarność liczą na grube miliardy dla załóg z akcji pracowniczych

Rosja dostarczy Białorusi bez cła 6,3 mln ton ropy naftowej


W 2010 roku Rosja dostarczy Białorusi na rynek wewnętrzny 6,3 mln ton ropy naftowej bez cła eksportowego - przewidują porozumienia podpisane w środę wieczorem w Moskwie przez wicepremierów obu krajów, Igora Sieczina i Uładzimira Siemaszkę. O niektórych szczegółach umów informują w czwartek rosyjskie media.

WIG20 tracił w czwartek z powodu danych z USA


Przewodniczący Wydziału Dyscypliny PZPN, Artur Jędrych w czwartkowej rozmowie z radiem TokSport odniósł się do najbliższych działań organu, którym kieruje. W czwartek ma zapaść decyzja w sprawie Widzewa Łódź, natomiast do końca stycznia zostanie wydane orzeczenie odnośnie czynów korupcyjnych Lecha Poznań.

"Rz": Poprawka warta miliony


"Rzeczpospolita" dotarła do raportu NIK o gospodarce remontowej w spółkach węglowych i kopalniach.

LOT ma wstępne porozumienie ws. transakcji zabezpieczających koszty paliwa


PLL LOT zawarł wstępne porozumienie z grupą swoich wierzycieli w sprawie czasowego zamrożenia spłat zobowiązań wynikających z zawartych w poprzednich latach transakcji zabezpieczających koszty paliwa lotniczego - poinformowała spółka w środowym komunikacie.

Dom Development zamierza wypłacić dywidendę w wysokości 0,80 zł na akcję


# dochodzą wyjaśnienia szefa ZBP Krzysztofa Pietraszkiewicza #

MG ostatecznie odrzuciło żądania spółki Giesche


W Katalonii zakazano "happy hour" w barach i klubach


Władze Katalonii, północno-wschodniego regionu Hiszpanii, zabroniły właścicielom barów i klubów nocnych stosowania ofert promocyjnych, tzw. "happy hour", dzięki którym w określonych godzinach można na przykład w cenie jednego drinka wypić dwa. Akcja ma na celu ograniczenie picia alkoholu przez ludzi młodych.

Rosja zachęca Iran do aktywniejszej współpracy z MAEA


Do aktywniejszej współpracy z Międzynarodową Agencją Energii Atomowej (MAEA) zachęcał w piątek Iran oficjalny przedstawiciel rosyjskiego MSZ Andriej Niestierienko

KE nie cofnęła 380 mln euro na budowę terminalu LNG


Jak poinformował „Dziennik Gazeta Prawna”, Komisja Europejska nie wycofa się ze współfinansowania terminalu LNG w Świnoujściu. Polska nie straci w ten sposób 380 mln euro, co stanowi prawie 60 proc. wartości inwestycji.

Centrozap przydzielił warranty subskrypcyjne za 7,0 mln zl


W poprzednim wpisie pt.

Grecki rząd przyjął reformę systemu emerytalnego


Goście odwiedzający jeden z niemieckich ogrodów zoologicznych narzekają na… małego wielbłąda, który urodził się bez garbu.

Komisja Europejska nie chce przywilejów dla Play


W przesłanym dziś do Urzędu Komunikacji Elektronicznej piśmie Komisja Europejska wystąpiła o to, by nie przedłużać niepotrzebnie stosowania innych, wyższych stawek hurtowych (tzw. MTR) dla P4, operatora sieci Play

Rosną koszty usuwania skutków kataklizmu w Zatoce Meksykańskiej


Rząd USA wydał już 140 milionów dolarów na oczyszczanie Zatoki Meksykańskiej z ropy naftowej wyciekającej z uszkodzonego szybu po wypadku 20 kwietnia - poinformował w piątek szef akcji usuwania skutków katastrofy ekologicznej Thad Allen.

Tauron zamierza testować wychwytywanie dwutlenku węgla


Grupa energetyczna Tauron rozważa zakup niewielkiej, laboratoryjnej instalacji do wychwytywania dwutlenku węgla, która zostałaby zamontowana na bloku energetycznym Elektrowni Łagisza w Będzinie. Testy powinny przycznić się do postępu badań nad technologiami czystego węgla, w które włączył się Tauron.

Osobowym drożej niż pospiesznym


Pan Marek z Opola kupił dla syna bilet na pociąg do Kołobrzegu. - Okazało się, że muszę zapłacić więcej za to, że część podróży będzie pociągiem osobowym, a nie pośpiesznym. Nie mogę tego pojąć - mówi

Własny biznes z dotacji


- Chcę założyć własną firmę. Czasy są niepewne, pracę można stracić. Pomyślałam, że zajmę się czymś i będę swoim szefem, odpowiedzialnym tylko przed sobą - mówi ...

Kurs dolara pozostaje słaby


Zgodnie z oczekiwaniami przedłużony weekend w USA i Kanadzie przyczynił się do spokojnej sesji. Opublikowane w dniu wczorajszym dane z Niemiec i strefy euro nie miały większego wpływu na rynek.

znalezionych: 24075, strona 1 z 1204
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>