Alicja wciąż rządzi w krainie filmu


Trójwymiarowa produkcja Tima Burtona "Alicja w krainie czarów" z łatwością obroniła pierwsze miejsce amerykańskiego office boxu, zarabiając w ostatnio weekend kolejne 62 mln dolarów.

Jirzi Menzel pobity w Chorwacji


71-letni czeski reżyser Jirzi Menzel został pobity w Dubrowniku - poinformowały w piątek, 7 sierpnia, chorwackie media.

Fenomen. Jak ona to robi?


20-letnia Taylor Swift to od dwóch lat najpopularniejsza wokalistka Ameryki. Na czym polega jej fenomen?

Mundial: Barciś kibicuje Niemcom


Od dawna jestem zagorzałym kibicem, a piłkę nożną wprost uwielbiam - wyznaje Artur Barciś. Oglądam wszystkie mecze mundialu w RPA, a do tej pory największe wrażenie zrobiły na mnie spotkania: Argentyna-Nigeria oraz Niemcy-Australia.

Festiwal Filmoteki Szkolnej w czerwcu w Warszawie


W dniach 14-15 czerwca w Warszawie odbędzie się Festiwal Filmoteki Szkolnej, podsumowujący pierwszy rok obecności pakietu Filmoteki Szkolnej w szkołach. Jest to okazja do spotkania się z uczniami i nauczycielami z całej Polski, którzy w ubiegłym roku zaangażowani byli w działania filmowe.

Oświęcim: Nowe gwiazdy festiwalu


Genesis Klassik, Trebunie Tutki & Twinkle Brothers, Nomada oraz Mosa Sisic & The Gypsy Express to kolejne gwiazdy, które uświetnią Life Festival Oświęcim 2010 - Festiwal dla Pokoju.

Jay-Z może być lepszy niż The Beatles


Nowojorski gwiazdor rapu, Jay-Z, przygotowuje się do premiery nowej, już jedenastej studyjnej płyty "The Blueprint 3". Artysta nie ma wątpliwości, że jest najważniejszą postacią w świecie hip-hopu i przekonuje, że jeszcze nie raz wszystkich zadziwi.

Uzależniający Nachtmystium


Eksperymentatorzy z amerykańskiej grupy Nachtmystium przygotowali nowy album "Addicts: Black Meddle Pt. II".

Blind Guardian wraca do Polski


Po ubiegłorocznym sukcesie na Płock Cover Festiwal zespół Blind Guardian powraca. Zespół zagra 19 października w warszawskiej Stodole razem z Enforcer i Steelwing.

Przyjedzie Therion


Pod koniec listopada na dwa koncerty do Polski powróci szwedzka grupa Therion. Metalowcy promować będą nowy album "Sitra Ahra".

Misja kosmicznej Gabrielli


Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do singla "On A Mission" Gabrielli Climi, 18-letniej wokalistki, która w 2009 roku zdobyła Bursztynowego Słowika na Sopot Festival.

"Polonia i inne opowieści" Allana Sekuli


Wystawa "Polonia i inne opowieści" jest pierwszym indywidualnym pokazem Allana Sekuli w Polsce. Wystawę można oglądać od 12 grudnia 2009 do 28 lutego 2010 r. w warszawskiej Zachęcie.

Kampania i koncert "Zielona Wyspa Śląsk"


Muzyka wywodząca się z nazywanej zieloną wyspą Irlandii, darmowe sadzonki drzew oraz statystyki, według których woj. śląskie należy do najbardziej zielonych regionów kraju - to podstawy kampanii kreującej zielony wizerunek Śląska wymyślonej przez zespół Carrantuohill.

Andy Serkis chiałby zagrać Bono


Brytyjski aktor najwyraźniej upodobał sobie rolę muzyków. Aktor, który zasłynął jako Gollum w trylogii "Władca pierścieni", teraz pragnie zagrać Bono w filmie o życiu lidera U2.

"Dziecko Rosemary" doczeka się remake'u


Michael Bay zamierza nakręcić remake słynnego horroru Romana Polańskiego "Dziecko Rosemary".

Projekt KinoRP: kultura dla każdego


W ramach projektu KinoRP, począwszy od listopada co miesiąc, a dokładnie w każdy drugi poniedziałek miesiąca i w każdy drugi wtorek miesiąca. w sieciach Multikino i Silver Screen na ekrany wchodzić będą kolejno klejnoty polskiego kina, które w procesie cyfryzacji zyskały odpowiednią oprawę i ponownie zaświecą dawnym blaskiem.

"Mam talent!": zapadła ostateczna decyzja w sprawie przywrócenia wokalistek!


Po kilku dniach narad i zastanawiania się nad dalszym losem dwóch wokalistek, reżyser programu - Wojciech Iwański podjął ostateczną decyzję co do dalszego udziału w "Mam talent!" Kasi Sawczuk i Katarzyny Popowskiej!

Venclova przekazał list kondolencyjny


Litewski poeta i publicysta, badacz i tłumacz literatury pięknej prof. Tomas Venclova przekazał ambasadzie Republiki Litewskiej w Polsce list kondolencyjny w związku z katastrofą polskiego samolotu prezydenckiego w Smoleńsku.

Przeczytaj komiks przygotowany przez Alice In Chains


W sieci można już przeczytać komiks grupy Alice In Chains zainspirowany klipem do kompozycji "Your Decision".

Roger Moore zagra w filmie "Spokojny człowiek"


Roger Moore wraca na duży ekran. Aktor wystąpi w remake'u klasycznego filmu "Spokojny człowiek".

znalezionych: 14639, strona 1 z 732
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>